Наші «Кращі Експортери» – ТОВ «Пролог Семікор»

 

Конкурс «Кращий експортер року», який щорічно проводить Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, Київська торгово-промислова палата та Рада директорів підприємств, установ та організацій м.Києва, традиційно є своєрідним підсумком роботи столичних компаній на зарубіжних ринках.  Нещодавно було нагороджено 17 кращих компаній, які визначалися за показниками приросту обсягів експорту, питомої ваги експортної продукції у загальному валовому продукті підприємства, питомої ваги на кожного працюючого на підприємстві, участі у міжнародних виставках та форумах за 2019 рік.

Говоримо із ТОВ «Пролог Семікор», що стало кращим експортером року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції».

– Розкажіть коротко про діяльність свого підприємства та яку продукцію ви експортуєте?

Наше підприємство володіє виробничими потужностями для вирощування кремнієвих зливків діаметром від 2 до 8,5 дюймів сонячної та електронної якості у кількості більше ніж 200 000кг на рік і також виготовляє кремнієві пластини електронної якості діаметром від 2″ до 6″ у кількості до 500 000 шт. на рік, та кремнієві пластини сонячної якості з діагоналлю від 8″ (до 8,5″ для повного квадрату) а також портативні переносні зарядні станції та пристрої.

Ми пропонуємо широкий асортимент сонячних модулів високої якості з номінальною потужністю 10…300 Вт власного виробництва і також можемо розробити конструкцію і виготовити модулі за технічним завданням замовника.

– У які країни ви експортуєте?

Німеччина, Англія, Франція, Іспанія, Італія, Португалія, Сполученні Штати Америки, Південна Корея, Тайвань, Таїланд, Малайзія, Індія, Білорусь.

– Які є труднощі у виході на зарубіжні ринки?

Сьогодні ми не бачимо особливих труднощів у виході на зарубіжні ринки. Вони звичайні, як і на внутрішньому ринку. Потрібно бути готовим до високих вимог замовника, жорсткості конкуренції, в тому числі до демпінгу з боку конкурентів.

– Чи звертались ви за допомогою з експортних питань до держави?

Ні. Вважаємо, що завдання держави полягає в створені стабільних та сприятливих умов для функціонування бізнесу.

– Пандемія коронавірусу і введений карантин змінив звичні бізнес-процеси. З якими проблемами довелось зіштовхнутись за цей період?

Так, пандемія ускладнила звичні бізнес процеси. Зокрема, через карантинні заходи в країнах світу велика кількість замовлень були відтерміновані нашими партнерами. Також суттєво ускладнилася логістика. Терміни доставки товарів та вартість доставки значно зросли.

– В чому ваш секрет успіху?

Високий професіоналізм спеціалістів, відчуття відповідальності перед клієнтами та підприємством, забезпечення стабільної якості, ціни та термінів поставки продукції.

– Що можете побажати підприємствам, які теж планують експортувати?

Чіткого розуміння потреб світового ринку в галузі діяльності. Терпіння, наполегливості та успіху. 

Новини

01 / 12 / 2021
Компанія «Пролог Семікор» стала володарем престижної бізнес-нагороди – «Лідер галузі 2021»
 Компанія «Пролог Семікор» отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2021» від
23 / 07 / 2021
Компанія «Пролог Семікор» взяла участь в X Міжнародній Конференції та Виставці CISOLAR-2021.
 З 6 по 8 липня 2021 року компанія «Пролог Семікор» взяла участь в 10-ій Міжнародній
10 / 02 / 2021
Наші «Кращі Експортери» – ТОВ «Пролог Семікор»
 Конкурс «Кращий експортер року», який щорічно проводить Департамент промисловості та розвитку
11 / 11 / 2020
Система управління якістю ТОВ «Пролог Семікор» успішно пройшла переатестацію
 Компанія «Пролог Семікор» успішно пройшла ресертифікаційний аудит діяльності і підтвердила
01 / 03 / 2020
MSC-PS-80-14 – нова зарядна станція в модельному ряду компанії Пролог Семікор
 Компанія Пролог Семікор рада повідомити про розширення модельного ряду мобільних сонячних
всі новини
0

Заказ