«Пролог Семікор» взяв участь в засіданні круглого столу “Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту”

 

Компанія «Пролог Семікор» взяла участь в засіданні круглого столу “Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту”, що відбувся у Київській торгово-промисловій палаті 10 грудня 2019 року.

За результатами засідання представники бізнесу та органів державної влади закликали керівництво країни затвердити 5-річну стратегію соціально-економічного розвитку України.

Обрана стратегія була вмотивована неспроможністю наявної на даний час в Україні мережі інститутів  з підтримки міжнародної торгівлі забезпечити належний рівень ефективної підтримки українських експортерів. Станом на грудень 2019 року національний експорт значно поступається імпорту, а від’ємне сальдо торговельного балансу становить майже $10 млрд.

З метою поліпшення становища підприємцями та експертами було розроблено пакет пропозицій, щодо нової експортної стратегії , зокрема, створення Міністерства промислової політики та торгівлі – головного драйвера нової індустріалізації країни, запуск і реальне фінансування Експортно-кредитного агентства, відновлення та активізацію роботи двосторонніх міжурядових економічних комісій, створення Ради з міжнародної торгівлі та зарубіжної мережі просування експорту, відновлення національної експортної логістики, розробку стратегії освоєння ринків збуту, а також захист національного ринку від несправедливої конкуренції.

На думку учасників круглого столу, такі заходи допоможуть вивести український експорт на належний рівень.

Представники бізнесу вважають за необхідне запропонувати президенту України очолити Раду з міжнародної торгівлі, яка затверджуватиме й моніторитиме виконання 5-річної стратегії соціально-економічного розвитку країни.

Ознайомитися з повним асортиментом нашої продукції і діючими акціями, замовити та купити сонячні модулі можна в нашому магазині

Новини

01 / 03 / 2020
MSC-PS-80-14 – нова зарядна станція в модельному ряду компанії Пролог Семікор
 Компанія Пролог Семікор рада повідомити про розширення модельного ряду мобільних сонячних
21 / 01 / 2020
Компанія Пролог Семікор запустила сонячну електростанцію потужністю 340 КВт в пгт.Глеваха.
 Компанія Пролог Семікор завершила проект мережевої сонячної електростанції потужністю 340 КВт
16 / 12 / 2019
Компанія Пролог Семікор завершила будівництво мережевої сонячної електростанції потужністю 1,2 МВт
 Компанія Пролог Семікор завершила будівництво мережевої сонячної електростанції потужністю
12 / 12 / 2019
«Пролог Семікор» взяв участь в засіданні круглого столу “Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту”
 Компанія «Пролог Семікор» взяла участь в засіданні круглого столу “Експортна стратегія
13 / 11 / 2019
Пролог Семікор взяв участь в Міжнародній виставці «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019»
 Компанія Prolog Semicor взяла участь в щорічній Міжнародній спеціалізованій виставці
всі новини
0

Заказ